Проектування спортивної зали

Вас відвідала думка відкрити свій бізнес і переглянувши всі варіанти вкладення грошей Ви вирішили, що хочете зробити спортивний комплекс такого формату якого немає в місті і відразу ж лізе в голову думка: «А з чого ж почати?»

Є кілька варіантів розвитку подій:

Imagem
  1. Ви не слухаєте когось, підбираєте обладнання та всі аксесуари.
  2. Знаходьте професіоналів своєї справи та довіряєте їм відкриття свого залу.

Перший варіант дуже сумнівний, відштовхуючись від досвіду можна сказати, що краще не займатися тим, чим ви не знаєте як займатися. Потрібно довіритися людям, які спеціалізуються на цьому. Колектив спортивного інтернет магазину www.sportkomanda.com.ua пропонує своїм клієнтам послугу «Спортивний зал під ключ». Що це таке і як все відбувається?

Давайте розберемося детальніше. Ми ведемо наших клієнтів від першого дзвінка до нашого магазину. Щоб все пройшло так як треба, Ви можете приїхати в наш офіс, який знаходиться в місті Київ. Або ж надіслати план свого приміщення. Наші фахівці складуть оптимальний список тренажерів, який підійде за всіма вимогами. Оскільки SportKomanda працює з усіма виробниками, які існують на ринку спортивного обладнання, ми зможемо підібрати саме ті тренажери, які підійдуть саме Вам.

Виїзд до клієнта:

Перш ніж оформити замовлення ми робимо виїзд до клієнта, дивимося приміщення, велику роль грає занесення тренажерів, розмір прорізів дверей і ще дуже багато дрібниць, які будуть приховані від очей звичайної людини. Це ще одна нагода замовити тренажерний зал саме у нас.

Вибір товару:

Ми пропонуємо тренажерами тих лінійок, які були узгоджені раніше з клієнтом, уточнюємо колірну гаму рамних частин, м'яких частин, заглушок. Ще одним важливим моментом є вибір кардіо зони (орбітреки, бігові доріжки, велотренажери, гребні тренажери, степери). У нас знайдеться товар на будь-який смак і колір і що важливо на будь-який гаманець. Також потрібно буде приділити увагу покриттю підлоги в тренажерному залі, гумове покриття підійде для цих цілей як будь-яке інше. Ми запропонуємо оптимальний варіант, різноманітності фарб, пояснимо яку товщину покриття краще взяти. Розрахуємо оптимальну кількість дисків, яка знадобиться в залі. Якщо у Вас буде секція єдиноборств, йоги, пілатесу і т.д. То весь товар, який знадобиться для цього, є в нашому спортивному магазині.

Угода:

ка:Ось і настав момент угоди. Ми готуємо договір з усіма примітками, прописуємо терміни доставки обладнання, встановлення, сервісне обслуговування. У договорі буде промальована зала у 3D форматі. Далі йде оплата, вона може бути як 100%, так і 50%. Після виготовлення обладнання, а це 45-50 днів, Ви оплачуєте решту суми.

Завезення тренажерів у зал:

На певну дату, яка обговорюється з клієнтом, ми привозимо обладнання, це може бути будь-яка країна чи місто, виробляємо установку тренажерів, проводимо профілактику, робимо тест усіх верстатів і лише потім здаємо в експлуатацію. А вам залишиться тільки зібрати гостей та відкрити не побоїмося цього слова успішний спортивний зал, який приноситиме прибуток своєму власнику.

Усі фото які ви побачите у нашому спортивному інтернет магазині www.sportkomanda.com.ua є справжніми та будуть брендовані. Ваше бажання, наші ідеї та реалізація.