Правила та умови Оплати та Доставки товару

Оплата:

  1. Готівковий розрахунок
  2. Безготівковий розрахунок
  3. Система оплати Приват24
  4. Оплата при доставці в інше місто. Основний регіон доставки – м. Київ.

Доставка здійснюється у робочі дні з 10:00 до 20:00, у суботу з 10:00 до 17:00. Доставка по Києву – безкоштовно при замовленні від 10000 грн. незалежно від кількості товару.

Час доставки залежить від: побажань клієнта + маршруту доставок + дорожньої обстановки та погодних умов.

Доставка у передмістя Києва
Вартість доставки в найближчі передмістя Києва залежить від відстані та обговорюється окремо (вартість доставки по місту + 10грн/км за додаткову відстань від КП).

Доставка по Україні
За бажанням замовника ми можемо надіслати замовлення і в інші міста України за допомогою сторонніх транспортних копань ( Нова Пошта, Міст Експрес, Делівері, Автолюкс та ін.).
Вартість послуг перевізника оплачується замовником окремо під час отримання товару.
Конкретна вартість доставки розраховується транспортними фірмами залежно від ваги та габаритів замовлених товарів.

Гарантія доставки передплаченого товару до іншого міста.
Після оплати товару готівкою (у відділенні банку) або за безготівковим розрахунком у вас на руках залишаються документи, що підтверджують проведену оплату: платіжне доручення з банку, витяг з вашого рахунку тощо.
Якщо доставка оплаченого товару не буде здійснена - ви можете звертатися з цими документами до відповідних інстанцій, наприклад, до товариства захисту прав споживачів.
Доказом відправки товару з нашого боку є квитанція транспортної компанії, що підтверджує, що товар був Вам відправлений.
Отримуючи товар в офісі кур'єрської компанії, ви підписуєте документи, що підтверджують отримання Вами товару.
Відповідальність за доставку та цілісність товару після відправлення несе транспортна компанія. Всі товари проходять огляд перед відправкою до іншого міста.
При відправленні товар може бути застрахований кур'єрською компанією, таким чином у вас буде гарантія цілісності товару.