20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Тренажери на вільних вагах

SL7023
0

67550 грн

SL7004
0

91482 грн

SL7002
0

87236 грн

SL7021
0

138960 грн

SL7034
0

100360 грн

SL7001
0

87236 грн

SL7003
0

87236 грн

SL7020
0

177560 грн

SL7006
0

94184 грн

IT7033
0

156330 грн

IT7001
0

125200 грн

SL7036
0

84920 грн

SL7015
0

85692 грн

SL7009
0

96500 грн

Показано з 1 по 20 із 214 (11 сторінок)

Тренажери на вільних вагах

Тренажери на вільних & nbsp; вагах, види і різновиди, характеристики і рекомендації. Купити тренажер на вільних вагах в Києві.

Спортивне устаткування , призначене для тренувань з вільним вагою, відкриває великі можливості для комбінованих вправ на різні групи м'язів. Купуючи тренажери на вільних вагах для свого невеликого спортивного залу або комерційного закладу, ви отримуєте універсальний спортивний інвентар, який здатний доповнити або замінити інше обладнання, заощадивши вам місце і додавши ефективності тренувань.

Тренажер з вільним вагою

ImagemКупити недорого тренажери у вільній вазі в Україні можна в нашому інтернет-магазині SportKomanda, що спеціалізується на продажу спортивних аксесуарів і інвентарю - кардиотренажеров , силових тренажерів , дисків , грифів , штанг і гантелей . У нас представлено спортивне обладнання від іменитих українських і світових виробників: Fit Way Factory , Impulse Max , IMPULSE STERLING , Inter Atletika NRG Line , Inter Atletika XLine , InterAtletikGYM , Master Sport (Poland), Powerstream Integrity360 , PowerStream Virgin8 , Vasil , Wuotan , Sportech.D . Виробники використовують для своєї продукції тільки якісні матеріали, а також акцентують особливу увагу на безпеку, біотехніку і ергономічність.

У магазині SportKomanda можна купити такі тренажери :

 • Жим ніг ами (Вгору, під кутом 45 градусів). Використовується для формування гарних ніг, серед спортсменів використовується бодибилдерами. Устаткування має м'який хід, зручне сидіння під кутом, обтягнуте кожзамом, а також в комплекс входить підставка під млинці.
 • Силова рама для тренувань зі штангою . Виготовляється з високоміцної, нержавіючої сталі, має форму паралелепіпеда з профільними патрубками для зберігання спортінвентарю.
 • Біцепс-машини . Ергономічні, ефективні тренажери, завдання яких розвиток внутрішньої і зовнішньої частини біцепса. Машини являють собою зручну стійку під руки, регульоване сидіння, зручну основу для качання м'язів рук.
 • Верхня тяга . Тренажер призначений для ефективної опрацювання верхнього плечового пояса і групи плечових і спинних м'язів. Виготовляється з нержавіючої, оцинкованої сталі, спинка і сидіння обтягнуте кожзамом. Ручки для тяги мають зручну форму. Рушійні елементи оснащені якісними підшипниками і амортизує системою.
 • Гак-машина для качання м'язів ніг . Ефективне спортивне обладнання, опрацьовує всі м'язи ніг, в тому числі і внутрішню сторону стегна. Переваги тренажера - рівномірний розподіл навантаження на все тіло, можливість самостійного використання без підстраховки, достатня навантаження.
 • Гомілка-машина (Сидячи, в нахилі, стоячи). Дозволяє сформувати нижню частину ніг (литковий м'яз). При тренуванні передбачено використання додаткової вагового навантаження.
 • Дельта-машина . Ефективно розробляє дельтовидні м'язи. Має зручне сидіння, ручки покриті спеціальним матеріалом і зручні для вправи на м'язи рук. Ніжки стійкі, прогумовані, тому тренажер надійно фіксується.
 • Жим вгору, горизонтальний . Тренажер призначений для опрацювання дельтовидних м'язів. Має зручний кут нахилу сидіння зі спинкою, розподіляючи рівномірно навантаження на тіло. Оснащений зручними ручками, що дозволяють виконувати вправи комфортно для кистей.
 • Жим від грудей лежачи, під кутом вгору /низ . Міцна стійка зі зручним сидінням, призначена для вправ на розвиток грудних м'язів, рук, плечей і спини. Виготовляється з нержавіючої, оцинкованої сталі. Представлені тренажери мають страхувальну стійку для кріплення штанги.
 • Машина Сміта традиційна і з противагою . Призначена для збільшення витривалості тіла і підтримки фізичної сили. Актуальна для установки в домашніх спортзалах і професійних залах. Має високий ступінь безпеки і захисту від випадкових травм.
 • Підставка для присідань . Зручний, компактний тренажер, що дозволяє робити присідання без класичних помилок, страхуючи від травм гомілки і голеностопа.
 • Прес-машина . Зручні тренажери для установки в фітнес-центрах і спортивних залах. Інвентар має зручне сидіння, ручки. Призначено для навантажень на нижню і верхню частину живота, а також спричиняє невеликий позитивний ефект на м'язи рук і грудей.
 • Розгибачі ніг . Компактні тренажери для прокачування м'язів стегна, створення красивої, накаченной лінії ніг. Завдяки хорошій амортизації, займатися на таких тренажерах безпечно.
 • Тяга важеля . Устаткування призначене для розробки широких спинних м'язів. Зручний і компактний тренажер, виготовлений з якісних матеріалів, з регульованим стільцем. Є ефективним засобом для комплексного розвитку м'язів спини.
 • Силова стійка /рама . Тренажер призначений для вправ зі штангою: жиму лежачи, присідань зі штангою на плечах. Устаткування має спеціальні обмежувачі для підстраховки, а також металеві стрижні для зберігання грифів і млинців.
 • Лава Скотта . Недорога лава Скотта для біцепсів - зручна подушка під руки для безпечного проведення тренувань. Гарантує рівномірний розподіл навантаження, захищає суглоби і сухожилля від випадкових травм.
 • Стійки для присідань . Зручні, безпечні стійки для присідань зі страховкою (стрижнями для швидкого закріплення штанги).

За доступною ціною в інтернет-магазині можна купити та інші тренажери , наприклад, для опрацювання сідничних м'язів, комбіновані тренажери (Твістер-степпер).

Допомога в облаштуванні спортзалу

ImagemКомпанія SportKomanda - це не тільки інтернет-магазин спортивного інвентарю. Це команда професіоналів, яка готова допомогти оформити спортивний зал , фітнес-центр згідно вашим вимогам до тренажерів і їх розміщення. Ми допоможемо підібрати ефективні тренажери нові або вживані, проконсультуємо з приводу доцільності покупки спортивного інвентарю та аксесуарів. Досвід роботи наших співробітників по комплектації комерційних спортивних організацій більше 10 років, у нас на рахунку близько 100 облаштованих залів, з прикладами яких ви можете ознайомитися.

Шановні Українці!

Вітаємо Вас на нашому сайті, та хочемо звернути Вашу увагу на те, що
Ми маємо змогу зробити додаткову знижку до 10% на певні моделі кардіотренажерів, бігових доріжок, орбітреків та велотренажерів.

За детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів за телефоном на сайті.

Бажаємо приємних та вигідних покупок. Адміністрація Sport KOMANDA

0
Порівняти