20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Штанги

TI-0201-180-50
0
TI-0201-180-50-1
0
TI-0201-180-78
0
TI-NE0100-2200
0
TI-NE0103-1800
0
TI-NE0120-2200
0
TI-NE0150-2200
0
TI-NE0175-2200
0
TI-NE0200-2200
0
TI-NE0073-1800
0
W-образная штанга 25 кг
0
Показано з 1 по 20 із 30 (2 сторінок)

Штанги

Кожна людина хоче виглядати як мінімум добре, а так само в першу чергу для нас важливо наше стан здоров'я. Як мінімум, виходячи з того, що багато хто веде сидячий спосіб життя і засиджуються на роботі вони і не можуть вести хоча б «щодо» здоровий спосіб життя. Але є ті, хто все-таки знайшли час на заняття спортом і їх метою є не тільки відновити здоров'я або схуднути, а й накачати мускулатуру і зробити фігуру рельєфною. Саме для таких випадків ми і представляємо Вам один з найпростіших і універсальних тренажерів всіх часів і народів - штангу . Такий снаряд бере свій початок ще з далекого чотирнадцятого століття, коли це було інвентарем в Єгипті. Але з часом все розвивалося і подібний вид спорту так само, тому на даному етапі розвитку штанга - це обладнання і на змаганнях, і тренажер в спортзалі і так само відмінна конструкція для найпростіших занять вдома. Такий снаряд підійде для «будь-якого спортсмена», як для початківця, так і в цілком упевненого культуриста. Головне в такому спорті вірно розрахувати навантаження.

Отже, поговоримо трохи про характеристики штанги та іншої прилеглої атрибутики. Як мінімум можна розділити штанги на п'ять видів: стандартна штанга, штанга для тяги, для присідань, для пауерліфтингу, тренувальна штанга і цей перелік можна продовжувати ще досить довго. Всі дані види мають ті або інші відмінності, в основному це вага штанги і форма грифа. Загалом - то штанга це стрижень на якому в свою чергу в двох кінців кріпляться різноманітні вантажні диски. Є як мінімум три види грифів, ЕТ-гриф, Т-гриф і треп-гриф. Їх відмінність в тому, що використовується вони для різних вправ, а так само вантажні млинці можуть розміщуватися абсолютно по-різному. Як приклад, Т-гриф, на нього вантаж навішується тільки в одного боку. Так само різняться і диски. В основному їх головна відмінність-вагу. Так само можуть мати різний зовнішній вигляд, одні будуть обрезиненного, інші ж навпаки, не матимуть ніякого покриття. Так само їх фарбують в різні кольори, для зручності і більш швидкого відмінності в пауерліфтингу. Після того як на гриф одягнені диски, все це кріпиться за допомогою спеціальних замків, для того, щоб вони не злітали в процесі тренування.

Вправи зі штангою мали місце завжди, такий напрямок в спорті добре тим, що воно має місце в спорті, ви можете проводити тренування як в залі, так і цілком собі займатися в домашніх умовах. Вправи зі штангою допоможуть Вам не тільки зміцнити здоров'я. Але і шикарно підтягнути фігуру і зробити її рельєфною. Такі тренування хороші так само тим, що ви зможете задіяти практично всі основні і другорядні групи м'язів, оскільки вправи абсолютно різноманітні і неодмінно допоможуть Вам досягти бажаного результату. Займаючись по кілька разів на тиждень зі штангою, Ви отримаєте відмінний результат, який не змусить вас довго чекати. Головне, пам'ятайте, не потрібно піднімати те, що підняти не можете, це може призвести до травм. Починайте з малих навантажень і поступово переходите на великі. Такий спорт підходить не тільки для чоловіків, але і для жінок. Жінки зможуть знайти спеціальні штанги для жінок , з якими їм буде на порядок зручніше і комфортніше займатися.

Шановні Українці!

Вітаємо Вас на нашому сайті, та хочемо звернути Вашу увагу на те, що
Ми маємо змогу зробити додаткову знижку до 10% на певні моделі кардіотренажерів, бігових доріжок, орбітреків та велотренажерів.

За детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів за телефоном на сайті.

Бажаємо приємних та вигідних покупок. Адміністрація Sport KOMANDA

0
Порівняти