20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Підлогове покриття для тренажерного залу

Топ продажів
ecoflex sport 10%
0

600 грн

ecoflex sport 10%
0

500 грн

ecoflex sport 10%
0

730 грн

ecoflex sport 10%
0

600 грн

ecoflex sport 10%
0

650 грн

ecoflex sport 10%
0

750 грн

ecoflex sport 10%
0

825 грн

12 мм
0

465 грн

20 мм
0

585 грн

25 мм
0

640 грн

30 мм
0

690 грн

35 мм
0

715 грн

40 мм
0

805 грн

Показано з 1 по 20 із 104 (6 сторінок)

Підлогове покриття для тренажерного залу

Покриття для тренажерного залу.
При проектуванні і створенні тренажерного залу не мало важливе питання підставу на якому будуть розташовуватися важкі тренажери. Зони покриття умовно можна розділити на три групи:
1. Зона на якій будуть розташовуватися тренажери
2. Між тренажерні проходи
3. Робочі зони вільних ваг (штанги, гантелі)
На Ринку України є не мало виробників які пропонують свій товар як гумового покриття для тренажерного залу . В основному типовим виробом є гумова плитка різних розмірів і різної товщини. Іноді можуть використовувати гумовий мат . Спортивне покриття повинне мати певний ряд характеристик для використання його в тих чи інших зонах вашого фітнес-клубу або фітнес центру.
Гумова плитка яка використовується в якості покриття під тренажери повинна володіти високою щільністю, і в той же час зберігати свої еластичні властивості і амортизацію. Для такого виду використання добре підходять спортивне покриття не великої товщини (приблизно 7-12 мм завтовшки). Мала товщина пов'язана з тим що покриття в основному відчуває статичне навантаження від ваги самого тренажера, і відсутні динамічні удари як при роботі зі штангою. При цьому спортивне покриття для залу повинно мати зносостійку фарбування і не ковзаючу поверхню для кращої фіксації ніг при роботі на тренажерах.
Зона між тренажерами як правило вистилається тим же покриттям що і зона під тренажери або якісним спортивним лінолеумом. Обов'язковою вимогою тут не є амортизаційні властивості а тільки не слизька поверхня і зносостійкість.
Більше вимог висувається під ті зони де активно працюю з вільними весамі.Покритіе для тренажерного залу тут рекомендується використовувати середньо товщини (15-30 мм). Якщо ви плануєте зону біля гантельного ряду де вага снаряда може досягати 50-70 кг то бажано використовувати гумову плитку не менше 20 в товщину. При цьому зона покриття повинна бути мінімум 2 метри в ширину і на всю довжину гантельного ряду. У місцях роботи зі штангою великими вагами (як правило біля рамки для присідань і зони для становий і інших тягових вправ) краще використовувати спортивне покриття товщиною 25-30 мм. Така товщина максимально захистить ваш підлогу від сильних динамічних навантажень пов'язаних з падіння штанги з висоти.

При виробництві гумової плитки як правило використовують гумову крихту отриману в результаті переробки автомобільних покришок.
Існують два основних способи виготовлення гумового покриття:
1 Метод холодного пресування
2 Метод гарячого пресування
Не дивлячись на більш високу ціну рекомендується для закритих приміщень використовувати плитку вироблену способом холодного пресування. Технологічний процес виготовлення таким способом не передбачає нагрів плитки до більшої температури. Завдяки цьому гумова крихта, каучук і клей не плавляться і не дають яскраво виражений запах горілої гуми. В умовах тренажерного залу запах плитки зроблений способом гарячого пресування дуже довго вивітрюється. До того ж плитка зроблена способом гарячого пресування менш еластична і сильніше кришиться. Використання технології гарячого пресування пов'язано безпосередньо з високою продуктивністю. Так наприклад щоб зробити однакову кількість гуми способом гарячого пресування потрібно в 3 рази менше часу !!

0
Порівняти