20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Гіперекстензіі

Топ продажів
СТ063.1
1

5300 грн

Топ продажів
ST 009
2

8400 грн

B.947
1

14700 грн

Римский стул HOIST HF-4664
0

20600 грн

Топ продажів
17TSCT8000
0

11940 грн

A825
0

28392 грн

ТС118
0

8658 грн

ТС118.1
0

11293 грн

K204
0

8000 грн

LOWER BACK BENCH BML 11
0

23704 грн

Inter Atletika XLine X319
0

21015 грн

ST319
1

9810 грн

SS.17
0

9650 грн

Топ продажів
ST313
3

8046 грн

N208
1

16938 грн

ТС108.1
0

3775 грн

А 205
0

11994 грн

Показано з 1 по 20 із 34 (2 сторінок)

Гіперекстензіі

Якщо Ви бажаєте мати відмінну поставу, розвинені м'язи спини, стегон і сідниць, то Ви перебуваєте в правильному категорії нашого інтернет магазину спортивних товарів для всієї родини SPORT KOMANDA. Тренажери категорії Гіперекстензії можна, без зайвої скромності, назвати чудо тренажерами. Тренажер цієї категорії допоможе Вам не тільки домогтися приголомшливих результатів, а й істотно поліпшить Ваше самопочуття, адже регулярне виконання вправ на Гіперекстензії змусить Вас розпрощатися з неприємностями, викликаними болями в спині.

Давайте більш детально розберемо що таке Гіперекстензії і які & nbsp; м'язи тренуються на тренажерах даної категорії. & nbsp;

Гіперекстензія - це супер ефективний тренажер, призначений для тренування м'язів спини (особливо м'язів нижньої частини спини), сідничних м'язів, біцепсів стегон і м'язів стегна.

І так, навіщо нам треба зміцнювати м'язи спини.

Більшість сучасних людей ведуть сидячий, малорухливий спосіб життя. Ми днями сидимо вдома і на роботі перед комп'ютерами і найчастіше сидимо неправильно, згорбившись. Це призводить до ряду дуже не приємно наслідків, таких як: застій кровообігу, зміщення хребців, викривлення хребта, м'язи спини атрофуються, з'являється велика ймовірність виникнення міжхребцевих гриж, знижується сексуальна активність. Тому, кожен хто хоче мати відмінне здоров'я, підтримувати своє тіло в тонусі, кожен хто не хоче витрачатися на дорогі обстеження, такі як Магнітно - резонансна томографія (МРТ) і т.п., повинен знати, що фізична активність просто необхідна для людського організму . Займаючись на тренажері категорії Гіперекстензія , Ви тренуєте не тільки основні групи м'язів, а й м'язи, які обплітають хребет, створюючи ідеальну амортизацію для хребта, покращуючи еластичність сухожиль, підвищуючи м'язовий тонус, йдуть больові відчуття, тіло стає пружним і безмірно вам вдячним!

Сідничні м'язи. Біцепси стегон. Приводять м'язи.

Красиві і розвинені сідничні м'язи ніколи залишать байдужими людей протилежної статі. Адже люди підсвідомо визначають сексуальний потенціал протилежної статі саме по сідничних м'язів, а їх тонус і стан за багатьма критеріями може визначити здоров'я тіла.

Біцепси стегон відповідають за формування красивою опуклості, вони активно беруть участь в нахилах тіла вперед, ходьбі і бігу. Підібравши тренажер за допомогою SPORT KOMANDA, виконуючи всього по 2 підходи, в результаті Ви отримаєте ідеальну попу. & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Приводять м'язи найчастіше травмуються і розтягуються під час фізичних навантажень, після це може привести & nbsp; до травми в паху. Їх сила і еластичність дуже важлива для стабілізації нашого тіла.

Наш інтернет магазин спортивних товарів для всієї родини SPORT KOMANDA дуже Вам рекомендує тренажери з цієї категорії. Адже за допомогою тренажера категорії Гіперекстензії , Ви не тільки досягнете краси Вашого тіла, але і істотно допоможете йому оздоровитися і йти вперед до Ваших цілей, домагаючись успіху, не відчуваючи болю. SPORT KOMANDA з великим задоволенням підбере і доставить тренажер, який буде ідеально підходити саме Вам.

Спорт - це краса і здоров'я. І ми Вам завжди допоможемо досягти ідеальних результатів. Ваша SPORT KOMANDA.

Шановні Українці!

Вітаємо Вас на нашому сайті, та хочемо звернути Вашу увагу на те, що
Ми маємо змогу зробити додаткову знижку до 10% на певні моделі кардіотренажерів, бігових доріжок, орбітреків та велотренажерів.

За детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів за телефоном на сайті.

Бажаємо приємних та вигідних покупок. Адміністрація Sport KOMANDA

0
Порівняти