20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Батути

Kidigo140 см
3
Kidigo 183 см
0
Kidigo 244 см
0
Kidigo 304 см
0
Kidigo 304 см с сеткой
2
Kidigo 366 см
0
Kidigo 366 см c Защитной сеткой
0
Kidigo 426 см c сеткой
1
Kidigo 426 см.без сетки
0
MAROON 304 см
0
MAROON 426 см.
1
MAROON 304 см
3
MAROON с защитной сеткой 426 см.
1
Лестница для БатутовKidigo
0
Показано з 1 по 20 із 21 (2 сторінок)

Батути

Батути , як ми знаємо, бувають абсолютно різні, а саме за формою, розмірами, а так само різні тим, для кого призначені. Цей снаряд для стрибків, кажучи грубо і примітивно, складається з каркаса, щільного матеріалу, який натягується на міцну металеву раму, за допомогою пружин і тросів. Є батути для дітей , а є для дорослих. Таке обладнання стане відмінним доповненням до Вашої дачі або заміського будинку, наприклад, дворику. З такими батутами Ви зможете розвеселити дітей, або позбавитися і самим. Представлені в нашому інтернет-магазині, практично всі батути витримують до ста вісімдесяти кілограм ваги користувача, а це значить, що там можуть розважитися кілька людей і навіть з дітьми. Якість батута і його розмір буде варіюватися, завдяки кількості деталей і їх якості. Якщо зовсім маленькі батути, призначені виключно для ігор вашого чада і його друзів, вони мають розміри близько двох метрів і припускають гімнастичний мат, який витримає невелику вагу. Але є в той же час ті, які витримують до 200 кг навантаження. Звичайно ж найважливішу роль буде гра безпеку таких стрибків. Забезпечить її захисна сітка, що встановлюється по всьому периметру такого ігрового, але спортивного інвентарю. Каркас всіх батутів складається з труб, які мають подвійну оцинковку. Ставиться на ніжки, як мінімум їх може бути три. Кількість пружин так само залежить від навантаження, яка розрахована на дане пристосування, вага тренажера зазвичай становить від тридцяти кілограм і вище. Мінімальна висота обладнання, представленого на нашому сайті 30 сантиметрів т статі, а максимальна майже 90см, діаметр ж може досягати 4 метрів.

Завдяки таким приладам, які ви зможете встановити в потрібному місці Ваша дитина зможе не тільки відмінно провести час і весело пограти, але і розвиватися. Допоможе тримати м'язи в тонусі, завдяки таким стрибків вгору. Батути в даний час набирають все більших обертів і популярності серед дорослих людей, є навіть спеціальні курси і заняття для таких стрибків. Ваша крихітка, граючись у дворі, безсумнівно полюбить такий спортінвентар і буде чекати теплої погоди, щоб знову побавитись на ньому, а Ви в цей час можете бути спокійні, знаючи чим і де зайнятий Ваша дитина. Захисна сітка йде в коплекте з батутом, або ви зможете придбати її окремо. Якщо Ви зважилися вибрати і купити батут, зверніть Вашу увагу на якість його виробництва, адже чим міцніше він буде тим довше прослужить і забезпечить безпеку гри.

Якщо взяти трохи історії, то батути знайшли свій попит ще в далеких 60-х роках, беруть свій початок, як вид спорту, який був присутній на Олімпійських іграх, крім усього вони займають місце в гімнастичних і акробатичних номерах, а так само для тренування космонавтів. Таке спортивне пристосування допоможе розвинути координацію рухів, різні групи м'язів і зміцнить роботу серця і дихальних органів. На ньому зможуть тренуватися і веселитися все, починаючи від наймолодших і маленьких, закінчуючи його батьками.

Шановні Українці!

Вітаємо Вас на нашому сайті, та хочемо звернути Вашу увагу на те, що
Ми маємо змогу зробити додаткову знижку до 10% на певні моделі кардіотренажерів, бігових доріжок, орбітреків та велотренажерів.

За детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів за телефоном на сайті.

Бажаємо приємних та вигідних покупок. Адміністрація Sport KOMANDA

0
Порівняти