Зворотній зв'язок

Интернет-магазин Sport Komanda

Киев - 04119
ул. Юрия Ильенко, 46, оф. 105

Графік роботи виставкової зали

Пн-Пт: з 10:00 до 19:00;
Сб-Нд: за погодженням з менеджером !!!

Режим роботи інтернет-магазину

с 10:00 до 22:00
без перерыва и выходных

Магазин бігових доріжок та орбітреків у Києві

Ми завжди дуже раді бачити Вас у нашому магазині та виставковому залі, у Києві по вулиці Юрія Іллєнка, 46. У нашому інтернет-магазині Ви зможете отримати найповнішу консультацію з усіх питань щодо кардіотренажерів та спортивного силового обладнання.

Ми допоможемо підібрати бігову доріжку, орбітрек або велотренажер, характеристики та дизайн яких повністю задовольнятимуть Ваші бажання, переваги та параметри всієї Вашої родини.

Власний виставковий зал та шоу-рум бігових доріжок та орбітреків

Маючи понад 7 років досвіду у сфері продажів кардіообладнання, нам вдалося створити широку мережу взаємовигідних відносин та партнерства з імпортерами та постачальниками спортивного обладнання. Завдяки цьому ми змогли відкрити виставковий зал бігових доріжок та орбітреків у Києві біля метро Дорогожичі. Тут Ви зможете не тільки подивитися тренажери в роботі, а й самостійно спробувати бігову доріжку перед покупкою.

У шоу-румі представлена велика кількість моделей бігових доріжок та орбітреків різних світових брендів від дешевих бюджетних до професійних домашніх рішень, які Ви зможете гідно оцінити.

Регулярні акції та пропозиції на бігові доріжки та орбітреки від магазину Спорт КОМАНДА

В інтернет-магазині Спорт КОМАНДА ми допоможемо Вам визначити відповідну для Вас модель обладнання, дамо рекомендації з обслуговування та користування технікою, а також запропонуємо найкращу ціну по Україні.

Після завершення замовлення оформимо доставку до будь-якої точки України, а по Києву безкоштовно.

Приєднуйтесь до спільноти задоволених покупців та клієнтів магазину Спорт Команда.

надіслати

Захист від роботів