20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Бамперні диски

Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
DB6070-15
0

3474 грн

DB6070-25
0

5211 грн

Топ продажів
DB6070-5
0

1737 грн

Топ продажів
BP-10
0

1340 грн

BP-15
0

2010 грн

BP-20
0

2680 грн

BP-25
0

3350 грн

Топ продажів
BP-5
0

670 грн

Топ продажів
PL42-10
0

1876 грн

PL42-20
0

3080 грн

Топ продажів
DB6070-10
0

2702 грн

Показано з 1 по 20 із 25 (2 сторінок)

Бамперні диски

Чи не час придбати кілька важкоатлетичних млинців для Вашого домашнього або професійного залу? Чи не впевнені, які необхідно купити? Гумовий бампер або сталевий диск? Де можна купити їх? Новий або підтриманий? Будь-початківець чи професійний спортсмен ставить ці та багато інших питань при виборі обладнання для себе. Особливо в епоху активного розвитку кроссфіта.

бамперна дисками, & nbsp; або просто бамперами, є важкоатлетичні диски, виготовлені з товстої, твердої гуми. Ці млинці створюються з гуми для того, щоб вони могли безпечно для себе і підлогового покриття, а також без пошкоджень падати на поверхні.

& nbsp;

Звичайні тренувальні млинці виробляються чорного кольору, хоча деякі є кольорові. Змагальні ж, виробляються виключно кольоровими - в залежності від ваги.

& nbsp;

Бампер або сталевий диск.

& nbsp;

Так що ж вибрати - сталевий диск або бампер? Це залежить від багатьох факторів. Якщо бюджет обмежений, то сталеві диски саме те, що Вам необхідно. Сталеві диски дешевше і їх завжди можна знайти на вторинному ринку. Зазвичай на вторинному ринку вартість таких дисків становить до 70% від вартості нових.

& nbsp;

З іншого боку, якщо у Вас в планах зайнятися тренуваннями за програмами кроссфіта, то бамперні диски будуть невід'ємною частиною Ваших тренувань. Так як бамперні диски відрізняються від сталевих значною міцністю і придатні для кидків. Ви можете купити такі диски і на вторинному ринку, але ви ніколи не будете знати в якому вони стані, так як у таких дисків є певний ресурс роботи.

& nbsp;

Ще один варіант млинців - прогумований сталевий. За рахунок свого покриття вони «тихіше» сталевих і з ними легше працювати. За вартістю вони близькі до вартості бамперна дисків для кроссфіта, але безумовно вони не є їх аналогом. Вони не призначені для активних і екстремальних тренувань, так що вони не приносять користі для кроссфіта. Цей факт і факт того, що вони дорожче сталевих дисків свідчать про те, що в дійсності необхідності в них особливої ​​немає.

& nbsp; & nbsp;

Так чому ж бампери краще, ніж сталь?

& nbsp;

Насамперед, вони безпечніше. Безпечніше за рахунок матеріалу виробництва. Вони не псують поверхню підлоги, на відміну від сталевих дисків. Навіть кинувши з незначною висоти сталевий диск, Ви ризикуєте пошкодити підлогове покриття. Бамперні диски в даному випадку просто будуть амортизувати.

& nbsp;

У будь-якому випадку будь Ви спортсменом фітнес-рівня або професіоналом, але плануєте займатися кроссфітом серйозно - звертайте увагу на бампери відразу.

& nbsp;

Існує ще одна причина для вибору бампера. Це може прозвучати банально, але ця причина - шум. Ті, хто працюють зі сталевими дисками зрозуміють про що йде мова. Сталеві диски дуже шумні в роботі, навіть при відносно плавних рухах, ці млинці стукають один об одного дуже сильно. Бампери значно тихіше в роботі.

& nbsp;

Майте на увазі, що у Вас не обов'язково повинні бути тільки бамперні диски. Програми для кроссфіта знайдуть застосування для будь-яких дисків - сталевих, обрезиненних і бамперна.

Шановні Українці!

Вітаємо Вас на нашому сайті, та хочемо звернути Вашу увагу на те, що
Ми маємо змогу зробити додаткову знижку до 10% на певні моделі кардіотренажерів, бігових доріжок, орбітреків та велотренажерів.

За детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів за телефоном на сайті.

Бажаємо приємних та вигідних покупок. Адміністрація Sport KOMANDA

0
Порівняти