Галерея наших робіт

Ради вітати Вас у нашому інтернет магазині SportKomanda. Думаємо, ні для кого не буде секретом той факт, що є категорії людей, які бояться купувати товари в інтернеті. І сказати відверто, в якийсь момент їх можна зрозуміти, адже є дуже багато поганих людей, які займаються інтернетом шахрайством.

Ми поставили за мету зробити так, щоб наші клієнти були спокійні за свої покупки. Так як у нас спеціалізований спортивний магазин, наші клієнти — це окрема каста людей, вони успішні, стежать за своїм здоров'ям, прагнуть зробити своє тіло спортивним. Хочеться відзначити саме власників тренажерних залів та VIP клієнтів. Перші довіряють нам та нашому досвіду укомплектовувати свої тренажерні зали (які ми робимо від початку та до кінця, ведемо гарантійне та після гарантійне обслуговування). У свою чергу, ми беремо на себе колосальну відповідальність за свою роботу. Ось уявіть на хвилину скільки потрібно докласти зусиль, щоб вести клієнта з моменту вибору тренажерів до моменту перерізання червоної стрічки на відкритті нового спортивного комплексу.

Якщо з першими зрозуміло, то перейдемо до найцікавішої категорії покупців, ми характеризуємо їх як VIP – це знаменитості, спортсмени, шоумени, політики, бізнесмени. Робота з такими людьми має на увазі великий професіоналізм. Нам дуже приємно чути фразу: "Велике спасибі, з Вами приємно мати справу! Я можу рекомендувати ваш спортивний магазин своїм друзям." У цей момент починаєш розуміти, що 10 років на своєму місці. Так, саме 10 років колектив спортивного магазину SportKomanda займається продажем як домашнього, так і професійного спортивного обладнання.

Ми відкриті для кожного свого клієнта по всій Україні! Саме для таких людей ми відкриваємо на сайті галерею наших робот, дуже хочеться, щоб ця галерея допомогла нашим потенційним клієнтам довіритися саме нам. На них можна побачити найдорожчі тренажери в особистих кабінетах, будинках закритого типу, квартирах, також представлені фотографії готових тренажерних залів, заміських клубів, готелів, фітнес зали, зали йоги та пілатесу, ринги, борцівські зали та просто тренажери, які купуються для всієї родини. Всім відомо, що компанія Mercedes - це знак якості, престижу, комфорту і т.д. Також SportKomanda це знак якості, ми працюємо тільки з перевіреними торговими марками світових виробників. 

Ще однією зручністю стане наш YouTube канал, ми знімаємо відео огляди на різні групи товарів, вони будуть правдиві, якщо нам трапиться тренажер, який на нашу професійну думку поганий за якістю, то про нього буде розказана вся правда, а не тільки хороше . Ми хочемо, щоб Ви стали нашим постійним клієнтом, а не зверталися до сервісного центру. Тому лише Sportkomanda, лише перевірений спортивний товар.

В кінці хотілося б нагадати: Якщо Ви вирішили купити тренажер для дому або ж хочете відкрити свій комерційний зал, зверніться до людей, які на цьому "собаку з'їли", а ми в свою чергу зробимо все, що в наших силах для того, що б Ви залишилися з позитивною думкою про наш колектив та наш спортивний інтернет магазин www.sportkomanda.com.ua 

Гарного перегляду наших вдалих угод!