20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Штанги, диски, грифи

Виберіть підкатегорію
Штанги, диски, грифи

Для деяких спорт це частина життя, для кого-то професія, для кого захоплення, але вже точно для всіх потрібен певний спортінвентар! Штанги - це саме той & laquo; інструмент & raquo;, який необхідний новачкові і профі, головне що кожен може підібрати підходящу навантаження і вправи для себе. На перший погляд таке обладнання здається дуже простим і простим, але це не зовсім так. Отже, розглянемо: штанги це металева конструкція, а саме гриф, диски і спеціальні & laquo; замки & raquo;. Для кого важливо підбирати навантаження різноманітну і він хоче робити це самостійно, а для кого-то навпаки, зовсім не хочеться морочитися з такого приводу. Ось з цієї причини, є штанги розбірні, а є вже готові. Жоден тренажерний зал не обійдеться без подібних спортивних атрибутів. Штанга це необхідна річ не тільки для початківців спортсменів, а й для самих професійних бодібілдерів, адже жодне тіло не стане гарним і рельєфним без подібного спортивного інвентарю.

Отже, почнемо з будови пристрою. Основою для всього є гриф (металевий стрижень), на який далі одягаються диски (вони ж млинці) і кріпляться замками. Таке пристосування дасть можливість регулювати навантаження. Зменшувати або підвищувати її самостійно. Для того, щоб тримати м'язи в тонусі, Вам необхідні постійні заняття. Багато тренажери не зможуть дати того навантаження, яку забезпечить штанга. Плюс до всього вона допоможе Вам забути про гіподинамії і проблеми зі слабким м'язовим корсетом, що досить знайоме для багатьох. Штанги можуть бути жіночі та чоловічі і так само мати різну форму грифа. Жіночі ж відрізняються від чоловічої не тільки меншою вагою і навантаженням, але і тим, що вона підходить не тільки для занять важкою атлетикою, але і силовий аеробікою. Таке спортивне обладнання є універсальним для спорту, а заняття можуть проходити як в залі, так і при наявності місця-будинку. Важливим аспектом при виборі штанги є покупка додаткових дисків. Вага та розмір їх може бути різноманітним. Завдяки такому тренажеру Ви зможете задіяти в тренуваннях практично все тіло, головне визначити вправи. Отже присідання зі штангою допоможуть Вам підкачати ноги, спину і сідниці, жим лежачи або стоячи - поліпшить стан трицепсів, дельтовидних м'язів і грудей. Ми перерахували лише кілька назв базових вправ, а їх ще існує маса.

Гантелі так само відносяться до розряду універсальних засобів, а саме допоможуть розробити м'язи спини, рук і плечового пояса. Чи зможуть послужити доповненням в якості розминки, а й можуть стати основним тренуванням. Бувають вони литі або розбірні, що так само допоможе регулювати навантаження самостійно. Займаючись за індивідуальною програмою Ви зможете домогтися бажаного результату дуже швидко. Для того, що б мати рельєфну фігуру і не замислюватися про зайву вагу і проблеми зі здоров'ям рекомендуємо Вас почати зайнятися спортом, Ви зможете вибрати напрямок до душі і робити це з задоволенням, а наш магазин допоможе Вам підібрати і купити спорттовари , які Вам необхідні. & nbsp;

0
Порівняти