20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Гантелі

Показано з 1 по 20 із 114 (6 сторінок)

Гантелі

Ви думаєте, що гантелі це вже застарілий інвентар для спорту? Зовсім ні! Вони завжди мали місце і користувалися попитом серед спортсменів будь-якого часу. Це універсальне і просте у використанні обладнання допоможе Вам нормалізувати вагу і загальний стан здоров'я, а так же накачати тіло з ніг до голови. В процесі тренування на такому тренажері ви зможете задіяти всі основні групи м'язів і приємно здивуватися досить швидким результатом від тренувань. Більш того, раніше в Росії, вони використовувалися не тільки в цілях спорту, але і в лікувальних, а саме після травм, операцій або поранень для відновлення. Гантелі або як їх ще називають вільні ваги, бувають двох різновидів: суцільнолиті і розбірні. Перші ж, схожі на предмет по кінцях у яких кулі, а інші ж розбірні мають вигляд стрижня, з боків якого можна встановлювати спеціальні диски. А також є цілі набори з гантелями. Які вибрати? Тут вже ваш вибір, як зручніше і комфортніше для Вас. Зручність суцільнолитих полягає в тому, що вони вже зібрані і Вам потрібно тільки підібрати потрібні, однак вся принадність розбірних якраз в те, що вага Ви зможете регулювати самі, одягаючи той чи інший диск з різною вагою. Набори так само хороші, головним плюсом тут є -вибір відповідно до Вашого вагою, віком та бажаної навантаженням. Матеріал виготовлення гантелей може бути різноманітним пластик, сталь, чавун і навіть з покриттям з неопрена, а зовсім не просто шматок металу, як ми звикли думати.

Так само даний спортивний інвентар можна розділити на жіночий і чоловічий, а це означатиме, що навантаження у них зовсім різна. Вправи & nbsp; гантелями займають місце навіть в змаганнях, але їх можна розглядати не тільки як основний спорт, але і у вигляді додаткового навантаження. Якщо ж Ви по-справжньому зважилися зайнятися силовими видами спорту, то гантелі стануть відмінним замінником дорогих тренажерів і зможуть «прокачати» все тіло. Хотілося б нагадати, починаючи займатися, не піднімайте тяжкості, які дуже важкі для Вас, на жаль крім травми нічого хорошого це Вам не принесе. Добре так само для ефективності занять, якщо у Вас є особистий графік і схема тренувань. У будь-якому випадку починайте з меншого навантаження, поступово її підвищуючи. Пам'ятайте так само те, що невелика вага гантелей використовується для дрібних м'язів, а великий відповідно для великих.

Гантелі гарні так само своєю компактністю і досить зручною транспортуванням, ви можете використовувати їх як в залі, на вулиці, так і в домашніх умовах. Вони добре допоможуть підняти фігуру і стануть корисним тренажером, особливо якщо ваші тренування будуть проходити на свіжому повітрі. Вправи з вільними вагами нормалізують роботу вашого організму, допоможуть позбутися зайвої ваги і не накопичувати його. Для досягнення кращого ефекту і результативності радимо займатися три рази в тиждень, але не забудьте перед ЕІМ як слід розігріти м'язи. Якщо ж Ви зважилися купити гантелі, ми неодмінно допоможемо вам вибрати підходящий варіант і врахуємо всі ваші побажання.

Шановні Українці!

Вітаємо Вас на нашому сайті, та хочемо звернути Вашу увагу на те, що
Ми маємо змогу зробити додаткову знижку до 10% на певні моделі кардіотренажерів, бігових доріжок, орбітреків та велотренажерів.

За детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів за телефоном на сайті.

Бажаємо приємних та вигідних покупок. Адміністрація Sport KOMANDA

0
Порівняти