20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Бігові доріжки для дому

- 1 000грн
в подарок
Топ продажів
7200EB
0

19999 грн

-20
Акція
Lifestyle touch XL
0

502250 401800 грн

TD2451D
4

43999 грн

- 8 000грн
в подарок
TD2551G
0

84999 грн

Топ продажів
EF-CM3
0

19799 грн

- 1 500грн
в подарок
Топ продажів
EF-K555
0

21000 грн

- 2 500грн
в подарок
Топ продажів
EF-U20
0

22999 грн

-14
Акція
Топ продажів
EF-U3
0

21999 18900 грн

- 4 000грн
в подарок
TD251B
0

42999 грн

- 4 000грн
в подарок
TD848B
1

41999 грн

- 2 190грн
в подарок
Топ продажів
XPL800
1

29999 грн

- 4 000грн
в подарок
AT-768G LED
0

87898 грн

-11
Акція
Топ продажів
E-MB9
9

26910 24000 грн

Топ продажів
ET-2003A
2

48900 грн

Топ продажів
ET1601
8

39900 грн

Топ продажів
T15
10

31850 грн

Топ продажів
T16C
10

43300 грн

Топ продажів
T26C
9

44368 грн

Топ продажів
T33
7

27710 грн

Топ продажів
T46C
0

44800 грн

Показано з 1 по 20 із 390 (20 сторінок)

Бігові доріжки для дому

Види і характеристики бігових доріжок. Вибір і покупка бігової доріжки для будинку.

Дана стаття, допоможе Вам прийняти правильне рішення при виборі бігової доріжки для дому та містить необхідний мінімум інформації, яка допоможе визначитися з виробником, характеристиками і видами бігових доріжок. Ми впевнені, що даний матеріал і наш досвід буде корисним для Вас і допоможе підібрати ідеальну бігову доріжку для вашого будинку. Якщо Ви прийняли рішення купити бігову доріжку , то магазин Sport Komanda, завжди радий допомогти в питанні вибору, сервісу або доставки в будь-яке місто України.

Види бігових доріжок

 1. Механічні бігові доріжки

  Бігова доріжка HouseFit HT 90332HPУ механічних доріжках відсутня електродвигун, немає можливості регулювати навантаження і розраховані дані доріжки тільки на ходьбу. Вони приводяться в рух мускульною силою людини.

  Конструкція механічних бігових доріжок слідів. Бігове полотно натягнуто між двома валами (переднім і заднім), розташованими один вищий від другого. Людина, ставши на бігове полотно, під дією сил гравітації і власної ваги починає зміщуватися зверху вниз і приводить в рух бігову доріжку. Годині такі бігові доріжки використовуються людьми похилого віку або в реабілітаційних цілях.

 2. Магнітні бігові доріжки

  Бігова доріжка InterAtletika Jessie KL-803Доріжки даного типу мають таке ж призначення і принцип роботи, як і механічно доріжки, але мають можливість зміни навантаження за рахунок наближення магнітів до маховому колесу. Їх конструкція дуже схожа на доріжки першого типу. Відмінністю є те, що до переднього валу (верхньому) прикріплено металеву колесо воно називається маховик. За обода маховика, на невеликій відстані один від одного, знаходиться ряд магнітів. При перемиканні навантаження від 1 до 8, магніти переміщаються ближче до маховому колесу і за рахунок магнітного поля гальмують маховик і вал, на якому воно закріплене. У слідстві це навантаження збільшується, і доріжка видає більший опір. Звертаємо увагу, що затирання і сторонній шум на великих навантаженнях (7-8) можуть бути викликані дотиком магнітів до маховому колесу. Щоб вирішити цю проблему необхідно звернеться в сервісний центр або самостійно відвести магніти від колеса за допомогою регулювальної гайки.

 3. Електричні бігові доріжки.

  Бігова доріжка TopTrack K842EНайпопулярніший вид бігових доріжок. Близько 90% всіх користувачів віддають перевагу таким доріжках, оскільки вони максимально імітують реальний біг. Доріжки оснащені електродвигуном, який приводить полотно в рух, розганяючи його до потрібної Вам швидкості. Навантаження, яку створює бігова доріжка досягається за рахунок збільшення швидкості при бігу і підняття кута нахилу бігового полотна.

 

 

 

 

Характеристики електричної бігової доріжки

 • розмір бігового полотна;

  Розміри полотна бігової доріжкиРозміри бігового полотна побічно прив'язані до зростання користувача. Від ширини і довжини полотна залежить комфортність заняття на біговій доріжці. Наприклад, якщо бігове полотно малих розмірів (120 * 40см), то комфортно бігти зможе людина, зріст якого не перевищує 170 см. Якщо ж доріжка використовується для ходьби, коли швидкість не перевищує 8 км/год, в такому випадку зростання людини може бути до 185 сантиметрів. Пов'язано це з тим, що на більшій швидкості довжина кроку збільшується, і людині з великим зростанням просто не вистачить розміру довжини полотна 120 см. Безумовно, максимально довге й широке бігове полотно буде зручним для людини з маленьким або з високим зростанням.

 • потужність двигуна;

  Потужність двигуна бігової доріжки впливає на максимально допустима вага користувача, плавність ходу полотна (без ривків і прослизання) і в цілому на комфортність бігу і занять на біговій доріжці.

  Номінальна потужність - основний показник роботи двигуна, закладений виробником, і вона нижче пікової.

  Електродвигун бігової доріжки буває двох типів: двигун змінного або постійного струму.

  Двигуна постійного струму виділяються своєю надійністю, при максимальній вазі користувача їм легше розігнати полотно без ривків. Наприклад, бігові доріжки марки Yowza оснащені двигунами даного типу.

  Двигун до 1,5 кінських сил (к.с.), як правило використовують, коли вага користувача не перевищує 80 кг. Якщо ваша вага від 80 до 110 кг ми рекомендуємо розглядати варіанти з потужністю двигуна від 1,5 до 2,5 к.с, а якщо максимальна вага користувача понад 120 кг, бажано зупинити свій вибір на біговій доріжці з потужність мотора понад 2,5 л.с.

 • максимальна вага користувача;

  Кожна бігова доріжка обмежена максимально допустимою вагою користувача, закладеним виробником. Дана характеристика безпосередньо пов'язана з такими параметрами як потужність двигуна, товщина деки (МДФ плита яка знаходиться під полотном на яку ви власне і наступаєте при бігу), якість і ресурс амортизаційної системи. Бажано вибирати доріжку для будинку, де є запас міцності. Практична рекомендація, вибирайте домашню бігову доріжку де максимальні вагу користувача буде на 30кг більше вашого власного. Наприклад, якщо ваша вага 100 кг, тоді максимальна вага що займається на біговій доріжці повинен бути не менше 130 кг.

 • регулювання кута нахилу

  Регулювання кута нахилу бігової доріжкиЗверніть увагу на регулювання кута нахилу, вона буває двох типів:
  а. Механічне регулювання , кут нахилу виставляється вручну, за рахунок зміни висоти ніжок біля заднього краю бігового полотна. Він як правило має три положення з кутом нахилу 3, 6, і 9 градусів. Щоб змінити кут нахилу, необхідно зупинити бігову доріжку і самостійно переставити фіксатор висоти в необхідне положення на задній ніжці.


  б. Електричне регулювання , має можливість змінювати кут нахилу в великому діапазоні за рахунок електроприводу. Електричне регулювання кута нахилу набагато зручніше. Вона дозволяє безпосередньо під час пробіжки міняти нахилу бігового полотна, не вимикаючи бігову доріжку. Варто пам'ятати, що вбудовані програми тренувань регулюють автоматично не тільки швидкість полотна, а й його кут нахилу

 

 

Додаткові характеристики бігових доріжок

 • Кількість програм

  Велика кількість програм тренувань, дозволить Вам підібрати зручний режим для занять і дозволить вибрати програму для максимальної витрати калорій. Оскільки програми орієнтовані на середньостатистичного користувача, то довіряти їм не рекомендується і краще підібрати швидкість бігу і кут нахилу бігової доріжки індивідуально.

 • Датчики пульсу

  Датчики пульсу присутні у всіх бігових доріжках, вони знімають ваші показники пульсу з невеликою похибкою. Для більш точного вимірювання вашого пульсу рекомендується вибирати тренажер з нагрудним кардиодатчики & laquo; Polar & raquo;.

 • Мультимедіа

  Додаткова опція, яка дозволять слухати улюблену музика на біговій доріжці під час бігу, попередньо підключивши usb флешку, плеєр або телефон.

Виробники бігових доріжок

Вибором надійного виробника ви забезпечите собі гарантію і сервіс в разі несправностей бігової доріжки. Ми склали список найнадійніших марок бігових доріжок з на ринку України.

Кращі виробники бігових доріжок на кінець 2017, на думку інтернет-магазину Sport Komanda.

 1. Interfit , TopTrack , Yowza , NordicTrack , Pro-Form це торгові марки одного з найбільших виробників спортивних тренажерів в Україні. На ці торгові марки ви отримаєте сервісне обслуговування в будь-якому куточку нашої країни.
 2. Esprit , FitLogic , Spirit це торгові марки другого за потужністю виробника на ринку нашої країни.
 3. EuroFit , Smooth Fitness замикають трійку лідерів по надійності і якості бігових доріжок.

Купити бігову доріжку в Києві можна в нашому інтернет-магазині SportКomanda.com.ua . Ми гарантуємо вам професійну консультацію, якісний сервіс, оперативну доставку, і швидкий монтаж досвідченими фахівцями. Рекомендуємо також звернути увагу на інші кардіотренажери для дому : велотренажери і орбітреки .

0
Порівняти