20% прибутку перераховуємо на потреби Збройних Сил України Слава Україні! Героям Слава!

Велотренажери для дому

Топ продажів
HB 8268HPM
0

19890 грн

HB 8268HPM silver
0

19890 грн

HSF-734G1
3

51000 грн

Топ продажів
R60
0

31300 грн

U60
3

23000 грн

- 1 000грн
в подарок
BRX 100
0

21948 грн

- 2 000грн
в подарок
BRX 300
0

27900 грн

- 1 000грн
в подарок
BRX 95
0

16000 грн

Топ продажів
SU139-43
6

17070 грн

- 2 000грн
в подарок
- 2 000грн
в подарок
- 2 700грн
в подарок
SRX 100
0

36198 грн

- 1 000грн
в подарок
SRX 70S
0

18900 грн

- 1 500грн
в подарок
SRX 75
0

22000 грн

Показано з 1 по 20 із 226 (12 сторінок)

Велотренажери для дому

Купити велотренажер в Києві. Великий вибір велотренажерів.

Велотренажери є одним з кращих способів скинути зайву вагу, підкачати потрібні м'язи і просто несуть загальнооздоровчий характер для Вашого організму. Так само такі спортивні прилади & nbsp; відносяться до виду кардиотренажеров, що буде благотворно впливати не тільки на фігуру, але і на Вашу серцево-судинну систему. Вони & nbsp; діляться на 4 типи: вертикальний, горизонтальний, портативний і гібридний. Чим хороші велотренажери, запитаєте Ви? Вони зможуть замінити вам їзду на велосипеді, при цьому Вам не потрібно залишати квартиру або будинок і на вас так само не має прямого впливу погода, через яку відсутність тренажерів для будинку повністю скасовує тренування. Велотренажери завжди займаються не мале місце, в усі покоління вони користувалися попитом, такий спортінвентар хороший тим, що підійде як для жінки, так і для чоловіка і не має вікових обмежень. Кожен зможе вибрати собі таке обладнання за смаком, підібрати потрібні функції і навіть вибрати з вподобаним дизайном, для того, щоб він відмінно поєднувався з іншими меблями Вашого домашнього спортивного куточка.

Отже, & nbsp; для того, щоб вибрати для себе тренажер Ви повинні точно знати мету Ваших занять. Після чого, Ви легко зможете вибрати саме те, що Вам потрібно. Такі спорттовари різняться не тільки кольором і дизайном, а головне в них те, що ви зможете підібрати собі обладнання, яке зможе показувати кількість «згорілих» жирових відкладень, & nbsp; час Ваших тренувань, контролювати Ваш пульс. Крім усього іншого, Ви зможете відрегулювати тренажер «під себе», а саме в них є регулювання керма і «сидушки», по вертикалі і горизонталі. При виборі так само потрібно враховувати вагу того, хто займається. З таким спортивним обладнанням Ваші заняття спортом стануть однозначно веселіше, динамічніше, а ефект не змусить Вас довго чекати. Займатися в міру і відстежити роботу серця допоможуть кардиодатчики, вони в таких тренажерах є абсолютно різні, як нагрудні так і кліпса, що буде зручно для Вас під час тренування. Так само зможете виставляти різноманітні режими навантажень і навіть вибрати «поїздку» в гору, що забезпечить максимальне навантаження на необхідні м'язи. Вибір програми залежить тільки від Вас, що допоможе наприклад, починаючому спортсмену, він зможе поступово збільшувати навантаження, але в той же час з комфортом для себе.

Велотренажери існують вже давним давно, але їх популярність і попит на них ніяк не знизився. Вони підійдуть як для новачка, так і для справжнього профі в спорті. Головне Ви повинні зрозуміти і врахувати всі Ваші & nbsp; вимоги при виборі такого тренажера для дому і тоді Ви будете раді тому, що його придбали, зможете швидко привести себе в форму і постійно підтримувати в тонусі все тіло, а такі тренування доставлять масу задоволення і позитивних емоцій. Так само заняття спортом можна вважати величезним плюсом і з боку психології, допоможе розрядити «голову» і забезпечить не тільки стрункість, а й Ваше відмінне & nbsp; настрій. Головне займається з ентузіазмом, але не перебрати! Вам неодмінно сподобаються такі заняття спортом вдома, а обладнання для спорту не займе не надто багато місця, до того ж перевагою домашніх тренажерів є те, що вони більш компактні і легкі.

0
Порівняти