Особливості придбання бігової доріжки.

  • 29 квітня 2014 21:55
  • Переглядів: 657

Регулярні тренування на біговій доріжці добре сприяють спалюванню жиру. Це по-справжньому ефективний кардіотренажер і багато хто замислюється про те, щоб придбати його додому. Справді, маючи власну бігову доріжку, завжди можна знайти 45 хвилин, щоб запозичитися. Однак вартість хорошої доріжки може бути досить великою, тому перед покупкою необхідно ретельно вивчити всі нюанси такого придбання, а допоможе в цьому наведений нижче список претензій до тренажеру, які найчастіше висловлюють його власники.

  1. Моя доріжка сильно шумить! Саме так звучить одна із найпоширеніших скарг. Звичайно, можна увімкнути голосніше музику в навушниках, щоб не чути шуму під час тренування, але краще ще в процесі покупки звернути увагу на цей нюанс і вибрати найбільш тиху модель.
  2. Моя доріжка трясеться і хитається! Це найпоширеніша претензія тих, хто придбав доріжку, не зважаючи на такий параметр, як максимальна вага користувача. Якщо при ходьбі вібрації ще не настільки помітні, то під час бігу навантаження на деку доріжки багаторазово посилюється, і відповідно до законів фізики, вона починає сильно коливатися. Щоб уникнути такої проблеми, потрібно вибирати тренажер, у якого максимум допустимої ваги, принаймні, на 10% перевищує вагу користувача, тоді дека буде більш стабільною і стійкою до ударів, що супроводжують біг.
  3. Мій тренажер займає занадто багато місця! Це дійсно серйозна проблема, тому ще до придбання потрібно ретельно продумати, де буде стояти доріжка. Доріжці потрібно дійсно багато місця. У середньому довжина цього тренажера становить близько 155 см, а ширина 60 см. При цьому, з метою безпеки, під час тренування за спиною у користувача повинно бути не менше 180 см простору до стіни або будь-яких предметів меблів.
  4. Мені здається, що моя бігова доріжка показує неправильні дані! Це дуже поширена ситуація. Якщо час, швидкість та відстань точні майже на всіх доріжках, то розрахунок витрати калорій та дані про пульс справді можуть «брехати». Щоб цього уникнути, потрібно вибирати тренажер, в якому можна задати вагу користувача, а як пульсометр використовується нагрудний датчик.
  5. У мого тренажера не передбачено місце, куди можна покласти телефон та поставити воду. Це може стати несподіваним і неприємним відкриттям під час першого тренування, але не є справжньою проблемою, оскільки більшість серйозних виробників випускають стійки для телефонів та підсклянників, як аксесуар, який можна придбати додатково.
  6. Тренування на моїй доріжці обмежені відсутністю регулювання кута нахилу. Дійсно, вибираючи тренажер, краще віддати перевагу моделі, яка має функцію регулювання кута нахилу, тоді, якщо тренування вийдуть на більш серйозний рівень, їх не потрібно буде переносити на вулицю, щоб отримати відповідний рельєф маршруту. <
  7. Мені набридла моя бігова доріжка! Ніхто не думає про те, що це може статися, проте це відбувається досить часто. І щоб бігова доріжка не стала вішалкою для одягу, а використовувалася за призначенням, доведеться включити фантазію. Доріжка займає тіло, а розум у цей час «нудиться» і треба його чимось зайняти. Підійде все – зміна звичайного тренування на інтервальне, прослуховування музики або аудіокниг і навіть розмова по телефону, якщо дозволяє інтенсивність заняття.