Як правильно займатися на орбітреці?

  • 23 травня 2014 17:42
  • Переглядів: 1020

Найменш травмонебезпечним та продуктивним спортивним тренажером для занять у домашніх умовах можна вважати орбітрек. Серед усіх тренажерів, заняття на орбітреці для вважаються найшвидшим і найдієвішим способом досягнення мети. Таке обладнання має низку плюсів. Тренування допоможуть розпрощатися із зайвою вагою, підкачати мускулатуру та розвинути гнучкість суглобів. Також заняття на орбітреке дозволять підвищити захист імунної системи, покращити обмін речовин, зміцнити кардіо- та кровоносну систему, підвищити витривалість організму та покращити настрій.

Однак, після ухвалення рішення купити орбітрек, необхідно встановити як займатися на орбітрекі.

Для початку запам'ятайте, що перед початком тренувань на будь-якому тренажері, у тому числі й орбітреці, у разі нездужання та проблем зі здоров'ям (ви точно знаєте про них або підозрюєте), потрібно звернутися за консультацією до лікаря. Тільки після цього слід починати заняття. Ну а в іншому, намагайтеся дотримуватися наступних порад:

1. Попередня розминка. Вона допоможе розігріти м'язи, пробудить організм.

2. Сила навантаження У новачків спочатку ступінь навантаження не повинна перевищувати середню. Але, в будь-якому випадку, починаються вправи з найменшого рівня і в ході заняття він повинен зростати.

3. Точна поза. Слідкуйте за тим, щоб під час заняття, тіло було перпендикулярне до підлоги, а голова піднята. Якщо ви опустите голову, то перевантажте спину та шию, а цього робити не потрібно.

4. Правильне дихання. Вивчіть чи виробіть свою техніку дихання. Це дозволить протягом заняття менше втомлюватися, підвищить її продуктивність, дозволить швидше досягти ефекту та поставленої мети.

5. Систематичність тренувань. Звичайно ж, коли у вас вже є орбітрек для дому, ви думатимете, що можете займатися, коли заманеться і почнете переносити і відкладати тренування. Такого робити не можна. Заняття мають бути систематичними. Перший місяць дотримуйтесь режиму 3 дні по 30 хвилин. Через місяць ці параметри можуть збільшитись, зокрема, довготу тренування – до 45 хвилин. Тільки так заняття стануть продуктивними.

6. Період занять. Можна займатися з ранку чи вечорами. Якщо ви надаєте перевагу ранковим заняттям, тоді ви повинні пам'ятати про те, що до початку тренування з моменту пробудження має пройти 1,5-2 години. Їда повинна здійснюватися за годину до заняття, або годину після неї. Якщо ви займатиметеся вечорами, тоді тренуйтеся не менше ніж за 2 години до сну, інакше ви ризикуєте не спати всю ніч, тому що заняття на орбітреці збуджує організм.

7. Водний баланс. Воду потрібно пити перед та після вправ, але не паралельно з ними. Так ви можете збитися з ритму або порушити процес очищення організму від токсинів, який відбувається під час потовиділення. <

Бажаємо вам спортивних успіхів!