Силові тренажери. Їхні види

  • 05 вересня 2014 11:28
  • Переглядів: 1147

Всі тренажери прийнято ділити на два види: силові та кардіотренажери. У цій статті йтиметься про перших. Головним призначенням силових тренажерів є зміцнення м'язів, збільшення сили підтягнутості та рельєфності тіла. Вони забезпечать Вам гарну та струнку фігуру та віддадуть впевненості у собі. Крім цього, такі тренажери допомагають позбутися зайвого жиру.

Перш за все, силові тренажери можуть призначатися для домашнього, напівпрофесійного та професійного використання. Плюс домашніх тренажерів у поєднанні безлічі функцій та невеликих габаритів. Встановивши тренажер вдома, Ви також можете не турбуватися про те, що у Вас немає часу чи бажання кудись іти. Багато домашніх пристроїв складаються, завдяки чому займають ще меншу площу.

Напівпрофесійні тренажери зазвичай використовуються у фітнес-клубах та невеликих спортивних залах. Такі пристрої більше домашніх і краще за якістю відповідно і ціна на них вища. Крім того, вони працюють тихіше та м'якше. Такі тренажери допоможуть Вам накачати усі групи м'язів однаково ефективно. А ось професійні силові тренажери підходять тільки для спортсменів зі стажем, вони обладнані міцніше та надійніше двох попередніх видів, і кожен окремий профтренажер призначений для роботи лише з однією групою м'язів.

Навантаження на таких тренажерах перевищує сто кг, тобто є дуже високим. Такі агрегати розміщують лише у масштабних спортзалах для професійних тренувань. Що ж до функціональної характеристики, то силові тренажери поділяються на тренажери з вільними вагами, тренажери, в яких вага спортсмена – обтяжувач та тренажери із вбудованими вагами. Тепер поговоримо про всіх по черзі. До тренажерів з вільними вагами відносять штанги, гантелі, гирі, стійки для жиму та лави.

Такі тренажери дозволяють регулювати їхню вагу, завдяки чому Ви можете або збільшувати м'язи, або надавати їм рельєфної форми. З цими пристроями можна виконувати різні вправи задіявши більше м'язів. Штанги можуть бути олімпійськими та легкими. Олімпійська штанга має довжину понад 2 метри, а її вага регулюється знімними металевими дисками. Легкі штанги мають меншу вагу та їх довжина становить не більше 1,5 метра. Гірі мають форму сфери та діляться на розбірні та цільнолиті.

Лавки призначені для виконання на них різних вправ із гантелями. Вони можуть бути прямими та похилими, регульованими та фіксованими. Тренажери, де як обтяжувач виступає вага тренується - це зазвичай бруси та турніки. Їхньою перевагою є компактність. Вони призначені для віджимання та підтягування. І нарешті тренажери із вбудованими вагами – фітнес-станції, міні-стадіони, силові комплекси. Вони працюють із певною групою м'язів. Ви можете підібрати собі будь-який силовий тренажер, залежно від Ваших уподобань. Купити силовий тренажер у Києві ви можете у нашому інтернет-магазині спорттоварів.