Тренажери для спортзалу
- 05 вересня 2014 10:32
- Переглядів: 1351
Сьогодні спорт став такою ж невід'ємною складовою нашого життя, як і харчування чи сон. Вийдіть на вулицю і Ви помітите, як хтось їде велосипедом, хтось здійснює пробіжку, а хтось поспішає до спортзалу. На щастя, сьогодні заняття спортом не складають особливих труднощів, до того ж є безліч можливостей реалізувати себе в цій справі. Найпопулярніший спосіб приєднатися до здорового способу життя – це відвідування спортзалів та фітнес-центрів. Вони, як правило, діляться на дві зони: силову та кардіозону.
У першій переважно займаються чоловіки. Неважко здогадатися, що силові тренажери призначені для розвитку та зміцнення м'язової маси рук, ніг, спини, преса та плечей. До таких тренажерів відносяться штанги, бруси, турніки, гантелі, стійки, шведська стінка та лави, але все це не можна назвати повноцінними тренажерами, це лише пристосування для занять спортом. Мабуть, єдиним справжнім тренажером у розвиток сили є силова станція. Вона поєднує в собі відразу кілька обладнання, тим самим приносить хороший ефект.
Силова станція дозволяє працювати з різними групами м'язів, і вона набагато безпечніша за вільні пристрої для розвитку сили. А ось кардіотренажери підходять для використання не лише чоловікам, а й жінкам. Навіть, точніше сказати, слабка стать облюбувала ці тренажери найбільше. Ну, воно й не дивно. Кардіотренажери можуть використовуватись як професійними спортсменами, так і новачками з нульовою фізичною підготовкою. Ці тренажери призначені для зміцнення серцево-судинної системи та швидкого спалювання зайвих калорій. Купити кардіотренажер просто, а ефект буде приголомшливий.
Крім цього, вони розробляють дихальну систему, покращують кровообіг, зміцнюють імунітет і допомагають не лише підкоригувати фігуру, а й відчути себе здоровим. Деякі такі тренажери використовуються також для відновлення роботи опорно-рухового апарату після травм. Отже, до тренажерів групи кардіо відносять: велотренажер, орбітрек, , гребний тренажер та райдер. У тих, хто опиняється у спортзалі вперше розбігаються очі, але за допомогою завжди можна звернутися до інструктора або когось із тих, хто займається.
Якщо Ваше здоров'я дозволяє, то гарного ефекту можна досягти від суміщення силових та кардіотренажерів. Тоді Ваше тренування буде повноцінним. Плюсом занять у спортзалі є можливість проконсультуватися зі знаючими людьми та отримати максимальний ефект від занять спортом. Нагадаємо, що тренування не повинно тривати більше сорока хвилин, а пульс має становити 70-80% від найбільшого показника. Купити бігову доріжку в Києві ви можете у нашому інтернет-магазині спорттоварів.